7

Konferencja zamykająca projekt Master Plan dla Poznańskiej Kolei Metropolitalnej - ZAREJESTRUJ SIĘ!

Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP zapraszają na konferencję zamykającą projekt pt. MASTER PLAN DLA POZNAŃSKIEJ KOLEI METROPOLITALNEJ, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00 – 15.00 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Poznań al. Niepodległości 34.

Celem Konferencji jest prezentacja działań wykonanych w trakcie realizacji projektu „Master Plan dla Poznańskiej Kolei Metropolitalnej” oraz perspektywy uruchamiania jej na kolejnych liniach.

Konferencja adresowana jest do partnerów projektu, przedstawicieli samorządów, naukowców, specjalistów sektora kolejowego i organizacji obywatelskich.

Zgłoszenia uczestnictwa do dnia 12 kwietnia 2017 r. przyjmuje online Biuro Stowarzyszenia Metropolia Poznań za pośrednictwem poniższego formularza internetowego. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Formularz zgłoszeniowy – konferencja

W przypadku pytań dotyczących udziału w konferencji proszę o kontakt pod numerem telefonu  61 669 80 53 lub drogą mailową na adres kolej@metropoliapoznan.pl.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Do pobrania:

Zaproszenie na konferencję (406.0 KB)

Program konferencji (533.0 KB)

Lokalizacja konferencji:

mapa_konf_masterplan